Zhvillimi dhe dizajnimi i faqeve te Internetit(Hostim +Domain+Seo+Marketing) Faqja e internetit pa asnjë dyshim është pasqyra e vërtetë e biznesit tuaj.Nëse tashmë nuk e ke një faqe të internetit për biznesin tuaj, na kontakto që të flasim për këtë. Nëse e ke një faqe, por, për çfarëdo arsyeje nuk je i kënaqur, na kontakto që të kujdesemi ne për faqen tuaj. Qëllimi ynë kryesor për ty si klient është krijimi i një web-faqeje profesionale, praktike dhe lehtësisht të përdorshme nga klientët tuaj aktual dhe ata potencial, si dhe paraqitja e qartë e mesazhit tuaj drejtuar vizitorëve.Faqe Interneti është nje kompani e specializuar në ofrimin e shërbimeve profesionale për web dizajnim dhe zhvillim të faqeve të internetit.Jemi më të mirët dhe më të lirët, nëse gjen më mirë dhe më lirë, ne ta bëjmë një faqe pa para. “Fillestare” 199 € “Biznes” 299 € “Profesionale” 399 € Shërbimet tona për faqe të internetit sipas standardeve më të larta dhe teknologjive me te fundit, ofrohen për korporata, biznese komerciale, organizata të mesme e të vogla, si dhe për individë të ndryshëm. Faqe Interneti është gjithashtu në gjendje të ofrojë Optimizimin ne motoret e kerkimit, statistika te ndryshme mbi vizitoret ne faqen tuaj dhe marketing ne rrjetet sociale facebook, twitter.Kurrë mos hezito të na kontaktosh për të marrë një ofertë nga ne.

Online Marketing GOOGLE FACEBOOK

Online Marketing GOOGLE FACEBOOK

Thelbi i sherbimeve te marketingut online perfshin optimizimin ne motoret e kerkimit, manaxhimin e sherbimeve pay per click, media e blerjeve online dhe planifikimit, media sociale e optimizimit dhe keshilla ne lidhje me internet – marketingun.

 

admin
1 Comment
 • Posted at 10:12 pm, January 12, 2017

  Pershendetje.Kam nje faqen time online per shitje http://www.unlock4gsmphone.com
  Une shes sherbime zhbllokimi celularesh.Pra cdokush mund te regjistrohet dhe te blej kte sherbim Dhe ta zhbllokime cell Dhe ta perdoret me CDO kompani si Vodafone T-Mobile eagle etc..Tek faqja cdo gje esht automatike.Mjaton te regjistrohesh dhe paguan sherbimin dhe automatikisht zhblokimi I telefonit te vjen ne email.Lidhjet me serverat te sherbimeve qe ofroj Jane me api.
  Jam shum I interesuar per marketing.Klientet qe jam I interesuar Jane sidomos ata qe shesin celulare apo dyqane shitjesh per celulare.Dhe blejn zhbllokime online.Aktualisht shes me shume sherbime per tregun amerikan Dhe jam shume I interesuar per marketing ne Google ndoshta Dhe ne rrjetet sociale por Jo shqiptare por amerikan ose europian Sepse sherbimet qe ofroj Jane zhbllokime celularesh sidomos per kompani celularesh si Vodafone T-Mobile att cricket.Qe Jane amerikan Dhe europiane.Ajo qe me mungon eshte marketingu.un disponoj edhe me qindra mijera email te personave qe blejn keto sherbime ne eBay(qe mund te jene kliente potenciale nepermjet nje marketingu te mire) .Por me mungon nje marketing I mire ne google apo edhe nepermjet email.Nese mund te me ndihmoni me thoni si funksionon Dhe sa efektive mund te jeni per biznesin tim online.Ju lutem me ktheni nje pergjigje Dhe Nese doni me shume info me dergoni email landibar19@gmail.com apo me kontaktoni ne nr.E tel.0692688737
  Faleminderit!
  Lizandri!

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website