Zhvillimi dhe dizajnimi i faqeve te Internetit(Hostim +Domain+Seo+Marketing) Faqja e internetit pa asnjë dyshim është pasqyra e vërtetë e biznesit tuaj.Nëse tashmë nuk e ke një faqe të internetit për biznesin tuaj, na kontakto që të flasim për këtë. Nëse e ke një faqe, por, për çfarëdo arsyeje nuk je i kënaqur, na kontakto që të kujdesemi ne për faqen tuaj. Qëllimi ynë kryesor për ty si klient është krijimi i një web-faqeje profesionale, praktike dhe lehtësisht të përdorshme nga klientët tuaj aktual dhe ata potencial, si dhe paraqitja e qartë e mesazhit tuaj drejtuar vizitorëve.Faqe Interneti është nje kompani e specializuar në ofrimin e shërbimeve profesionale për web dizajnim dhe zhvillim të faqeve të internetit.Jemi më të mirët dhe më të lirët, nëse gjen më mirë dhe më lirë, ne ta bëjmë një faqe pa para. “Fillestare” 199 € “Biznes” 299 € “Profesionale” 399 € Shërbimet tona për faqe të internetit sipas standardeve më të larta dhe teknologjive me te fundit, ofrohen për korporata, biznese komerciale, organizata të mesme e të vogla, si dhe për individë të ndryshëm. Faqe Interneti është gjithashtu në gjendje të ofrojë Optimizimin ne motoret e kerkimit, statistika te ndryshme mbi vizitoret ne faqen tuaj dhe marketing ne rrjetet sociale facebook, twitter.Kurrë mos hezito të na kontaktosh për të marrë një ofertë nga ne.

Njoftime

Njoftime

Tirana
Durrësi
Elbasani
Vlora
Shkodra
Korça
Fieri
Berati
Lushnja
Pogradeci
Kavaja
Laçi
Lezha
Kukësi
Gjirokastra
Patosi
Kruja
Kuçova
Saranda
Peshkopia
Burreli
Cërriku
Çorovoda
Shijaku
Librazhdi
Tepelena
Gramshi
Poliçani
Bulqiza
Përmeti
Fushë-Kruja
Kamza
Rrësheni
Ballshi
Mamurrasi
Bajram Curri
Erseka
Peqini
Divjaka
Selenica
Bilishti
Roskoveci
Këlcyra
Puka
Memaliaj
Rrogozhina
Ura Vajgurore
Himara
Delvina
Vora
Kopliku
Maliqi
Përrenjasi
Shtërmeni
Kruma
Libohova
Orikumi
Fushë-Arrëza
Shëngjini
Rubiku
Miloti
Leskoviku
Konispoli
Krasta
Kërraba