Zhvillimi dhe dizajnimi i faqeve te Internetit(Hostim +Domain+Seo+Marketing) Faqja e internetit pa asnjë dyshim është pasqyra e vërtetë e biznesit tuaj.Nëse tashmë nuk e ke një faqe të internetit për biznesin tuaj, na kontakto që të flasim për këtë. Nëse e ke një faqe, por, për çfarëdo arsyeje nuk je i kënaqur, na kontakto që të kujdesemi ne për faqen tuaj. Qëllimi ynë kryesor për ty si klient është krijimi i një web-faqeje profesionale, praktike dhe lehtësisht të përdorshme nga klientët tuaj aktual dhe ata potencial, si dhe paraqitja e qartë e mesazhit tuaj drejtuar vizitorëve.Faqe Interneti është nje kompani e specializuar në ofrimin e shërbimeve profesionale për web dizajnim dhe zhvillim të faqeve të internetit.Jemi më të mirët dhe më të lirët, nëse gjen më mirë dhe më lirë, ne ta bëjmë një faqe pa para. “Fillestare” 199 € “Biznes” 299 € “Profesionale” 399 € Shërbimet tona për faqe të internetit sipas standardeve më të larta dhe teknologjive me te fundit, ofrohen për korporata, biznese komerciale, organizata të mesme e të vogla, si dhe për individë të ndryshëm. Faqe Interneti është gjithashtu në gjendje të ofrojë Optimizimin ne motoret e kerkimit, statistika te ndryshme mbi vizitoret ne faqen tuaj dhe marketing ne rrjetet sociale facebook, twitter.Kurrë mos hezito të na kontaktosh për të marrë një ofertë nga ne.

ofertalive.al Zbuloni oferta nga të gjitha degët në Shqipërisë – Kosovës Maqedonisë

Mirë se Vini në Oferta LIVE APP!

Te nderuar Zonja dhe Zotrinje,

Miqesishte deshirojme tiu ofrojme sherbimin tone me te ri.

Mirë se Vini në Oferta LIVE APP!

Ne jemi aty për ju në zonën apo vendin tuaj, që ju të zbuloni ofertat dhe promocionet më tërheqëse dhe më të mira.Zbuloni oferta nga të gjitha degët në të gjitha qytetet e mëdha të : Shqipërisë – Kosovës Maqedonisë Greqisë dhe Malit të Zi.

Shkarkoni Appin tonë Oferta LIVE dhe lidhuni me zbulimet dhe ofertat më magjepsëse të zanës tonë. Oferta Live ju mundëson lirinë dhe fleksibilitetin, duke bërë bizneset dhe ofertat më të mira të lëvizshme. Oferta Live zbulon të rejat nga fusha e Kohës së lirë, Restorante ,Moda, Bukuria, Gastronomia, Autor,Sport dhe shumë e shumë të tjera.

Bashkohu dhe fito!

Oferta LIVE APP është falas duke ju ofruar luksin e lirisë në mënyrë të shpejtë dhe shumë të thjeshtë. Dëshirat tuaja vetëm nëpërmjet një butoni mund të arrini ti realizoni, qoftë nga vendi ku jeni, online ose ne udhetim. Zana jonë e maleve ju hap rrugën.

Zana jonë lindi për ty në Tiranë dhe nga mesi i vitit 2017 është aktive në të gjithë Shqipërinë, Kosovë, Maqedoni, Mali i Zi.

Shiko : www.ofertalive.al

Per me shume detaj dhe Info.

Internship (m/f): www.ofertalive.al

Punesim (http://www.ofertalive.al/Karriere)

Bashkepunim BB (m/w):  faqeinternet@gmail.com

Per pyetje te pyetje qendron znj Manushaqe Teli ne dispozicion  ne faqeinternet@gmail.com .

Gezohemi ne per  ndonje Wir freuen uns, wenn Sie die Studierenden auf die Karrieremöglichkeiten bzw. die Stellenprofile für ein Praktikum oder eine Festanstellung bei SMC aufmerksam machen und die E-Mail an interessierte Studierende weiterleiten.

Falenderime te perzemerta dhe per mbeshtetjen tuaj dhe peshendetje miqesore nga ekipi I ofertalive.al

 

Ing. Vaslillaq Topulli

Udheheqes Projekti